انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

مراقب کلاهبرداری جدید با اسم سیم کارت دولتی باشید

ارسال شده توسط بهشارژ   ۱۳ - شهریور - ۱۳۹۶   بدون نظر    تعداد نمايش 581

مراقب کلاهبرداری جدید با اسم سیم کارت دولتی باشید

اخیرا شنیده شده افرادی با مشترکان تماس گرفته و توصیه می کنند ضمن تعویض سیمکارت های ۳G‌ با ۴G سیم کارت دولتی دریافت کنند که تعرفه تماس با آن نصف تعرفه سایر سیم کارتهاست.

البته مدتیست شرکت همراه اول پیامکی را با مضمون زیر برای کاربران ارسال می کند:

“اگر تاکنون سیم کارت خود را با سیم کارت نسل ۴ و ۴.۵ (یوسیم تعویض نکرده‌اید)، با ارسال کد پستی ۱۰ رقمی به سرشماره ۸۹۶۲ و یا مراجعه به دفاتر خدمات مشتریان یا فروشگاه‌های همراه اول، علاوه بر دریافت اینترنت رایگان یوسیم، از اینترنت هدیه هم بهره‌مند شوید”سیم‌کارت دولتی

در این خصوص وحید صدوقی مدیرعامل اپراتور اول گفت: برای سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری نرخ مکالمه مشخصی تعیین شده و برای هردو یکسان است. البته گاهی اوقات بسته‌هایی در قالب مکالمه همراه یا سرویس‌های دیگر اعلام می‌شود که دولتی یا خصوصی یک قیمت است و برای مشترکان تفاوتی ندارد.

او همچنین عنوان کرد ممکن است برای برخی از شرکت‌ها سرویس‌های خاصی ارائه شود و گاهی سرویس‌های سازمانی برای شرکت‌های خصوصی و دولتی ارائه میشود که کارکنان این شرکتها از گیرندگان سرویس‌های خاص هستند. اما آنها هم یک گروه عام هستند و این سرویس‌ها برای یک گروه خاص تخصیص داده نمی شود.

بنابراین در صورتی که تماسی با عناوینی مانند تعرفه‌های نصف برای سیم‌کارت‌های دولتی دریافت کردید، آگاه باشید که ممکن است کلاهبرداری به شیوه‌ای جدید باشد و سیم‌کارتی که تعرفه‌اش نصف تعرفه سیم‌کارت‌های دیگر باشد، وجود ندارد.

به گزارش ایسنا، اپراتور اول چندی پیش نیز در اطلاعیه‌ای به مشترکین خود هشدار داد که سیم‌کارت را فقط از درگاه‌های معتبر فروش، خریداری کنند؛ زیرا اخیراً مشاهده شده افرادی از طریق تلفن ثابت در تماس با مشترکین این اپراتور، خرید سیم‌کارت همراه اول را با یک شماره مشابه و قیمتی بالاتر از قیمت مصوب و با شرایط بسیار ویژه، پیشنهاد می‌دهند که اغلب از خریداران کلاهبرداری شده و پس از فروش، فروشنده پاسخگو نیست.

بر این اساس اعلام شده بود که مشترکان باید آگاه باشند که اپراتور اول تنها از طریق درگاه‌های رسمی فروش خود، اقدام به واگذاری و فروش سیم‌کارت می‌کند و فروشندگان مذکور رابطه‌ای با همراه اول نداشته و مشترکین نباید به اعتبار همراه اول، به آنها اعتماد کنند.

منبع: www.BehCharge.com

 

خرید شارژ ایرانسل

 

______________________________________

برو بالا