انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

Plextor نمونه فوق سریع M9Pe Extreme NVMe SSD را معرفی کرد

ارسال شده توسط بهشارژ   ۳ - تیر - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 290

معرفی نمونه فوق سریع M9Pe Extreme NVMe SSD:

برند پلکستور Plextor در ایران یکی از خوشنامترین برند های قدیمی سخت افزاری است. در خاطرات دوران نوجوانی متولدین دهه شصت رد پای CD Rom ،CD Writer و بعد ها DVD Writer های با کیفیت پلکستور را می توان یافت. آن زمانها داشتن یک درایو رایتر نوری یکی از نشانه های سیستم High End به شمار می رفت و هر کسی توانایی خرید رایتر را نداشت. در آن زمانها پلکستور از جمله بهترین تولید کنندگان درایو نوری بود. اما پلکستور تاریخچه دور و درازی دارد. در سال ۱۹۸۵ برند پلکستور به عنوان یکی از زیر مجموعه های شرکت سهامی Shinano Kenshi Corp در ژاپن به دنیا آمد. ابتدا محصولات آن تحت نام Texel در ژاپن عرضه می شد تا اینکه در سال ۱۹۸۹ اولین CD ROM تولید آن شرکت تحت برند Plextor وارد بازار شد.

Plextor

Plextor

Plextor از جدیدترین SSD-های فوق سریع M9Pe Extreme رونمایی کرد.

Plextor یکی از پیشرو ترین کمپانی های تولید کننده ی حافظه های SSD، نمونه‌‌ی فوق سریع جدیدی را از خانوادهی M9Pe Extreme  رونمایی کرد. این حافظه که برای اولین بار در نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۸ رونمایی شده بود، دارای سرعت خواندن و نوشتن بسیار بالایی بوده و این مقادیر در حالت ترتیبی در نوشتن به میزان بسیار بالای ۶۵۰۰MB/s و در خواندن به ۵۰۰۰MB/s میرسد که در مقایسه با نمونهی Samsung 970 با سرعت ۳۵۰۰MB/s در نوشتن و ۲۷۰۰MB/s در خواندن، تقریباً دارای دو برابر سرعت بیشتر در انجام این امور است.

این حافظه که با هدف استفاده در پی سی گیمینگ و کارهای حرفهای تولید محتوا تولید شده است، از جدیدترین تکنولوژیهای Plextor و همچنین سوییچ های NVMe هوشمند Marvell 88NR2241 بهره میبرد و حتی به عنوان اولین محصول بهرمند از سوییچهای گفته شده، شناخته میشود. این حافظه در کنار سرعت بسیار بالای خود در انتقال دیتا، همچنان تکنولوژیRAID   ( روشی برای افزایش سرعت ذخیره‌‌ سازی و خواندن مطمئن اطلاعات) را نیز در اختیار مصرف کنندگانش قرار میدهد و به همین خاطر گزینهی بسیار مناسبی هم برای استفاده در محیط های کاری و سازمانی است.

 

منبع: shahrsakhtafzar

……………………………………………………………………..

دوستانی که قصد خرید شارژ ایرانسل – خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ رایتل و همچنین شارژ مستقیم – خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و یا خرید شارژ وایمکس را دارند می توانند به فروشگاه بهشارژ مراجعه کنند.

www.BehCharge.com

همچنین امکان خرید شارژ و پرداخت قبض از طریق شماره گیری کد زیر از سیمکارت های ایرانسل و رایتل و شاتل فراهم شده است.

۱۲۰۰#*۷۸۹*

______________________________________

برو بالا