انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

Thermaltake از کیس View 71 TG Snow Edition رونمایی کرد

ارسال شده توسط بهشارژ   ۲۸ - خرداد - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 124

رونمایی از کیس View 71 TG Snow Edition:

کمپانی Thermaltake از نمونه‌ ی جدید کیس‌های سری View 71 TG خود با نام View 71 TG Snow Edition رونمایی کرد. پشتیبانی از کولر‌ های آبی متنوع و زیبایی ظاهری در کنار عدم نیاز به نورپردازی قطعات داخلی از ویژگی‌های این محصول است.

کیس‌ View 71 TG

کیس‌ View 71 TG

با این که کیس‌ View 71 TG نمونه‌ی تازه‌ ای نیست اما به تازگی کمپانی Thermaltake نسخه‌ی Snow Edition این محصول را معرفی کرده است.

پنل‌ های کناری در کیس View 71 TG به صورت در‌های دارای لولایی کار شده است که می‌توان به راحتی آن‌ها را باز کرد و به درون محصول دسترسی پیدا کرد. همچنین بر خلاف نمونه‌های رایج بازار که در بهترین حالت از دو پنل شیشه‌ حرارت‌ دیده شده در کناره‌ های خود استفاده می‌کنند، Thermaltake از چهار پنل شیشه‌ای در کیس خود استفاده کرده و در جلو و بالای محصول هم این گزینه‌ها را اضافه کرده است. البته با توجه به این که پنل‌های شیشه‌ ای کناری در قسمت داخلی خود با رنگ سفید پوشانده شده‌اند، احتیاجی برای نور پردازی قطعات داخلی برای به نمایش گذاشتن آن‌ ها نیست.

کیس View 71 TG دارای گواهینامه Tt LCS بوده و این به معنی است که این محصول از مدل‌های مختلف کولر‌ های آبی پشتیبانی می‌کند. رادیاتور های ۳۶۰ یا ۴۲۰ میلی‌ متری می‌توانند در بالا، جلو و یا دیوار کنار کیس نصب شوند. همچنین در این کیس می‌توان کارت‌ گرافیک را به صورت عمودی هم نصب کرد.

همچنین در رابطه با پردازنده‌ها هم حداکثر می‌توان از یک کولر با ارتفاع ۱۹۰ میلی‌ متر به راحتی استفاده کرد و پاور یا همان منبع تغذیه هم حداکثر می‌تواند ۲۲۰ میلی‌ متر باشد. در رابطه با کارت‌ گرافیک هم حداکثر اندازه‌ی مجاز البته با حذف قفسه مربوط به هارد دیسک (‌HDD) ۴۱۰ میلی‌ متر خواهد بود که اگر این گونه عمل نکنیم، حداکثر اندازه‌ی در دسترس به ۳۱۰ میلی‌ متر کاهش پیدا می‌کند.

بر اساس فهرست وب‌ سایت EU TT Premium، این کیس با قیمت ۱۸۴.۹ یورو و از هم‌ اکنون در دسترس علاقمندان است.

منبع: shahrsakhtafzar

……………………………………………………………………..

دوستانی که قصد خرید شارژ ایرانسل – خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ رایتل و همچنین شارژ مستقیم – خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و یا خرید شارژ وایمکس را دارند می توانند به فروشگاه بهشارژ مراجعه کنند.

www.BehCharge.com

همچنین امکان خرید شارژ و پرداخت قبض از طریق شماره گیری کد زیر از سیمکارت های ایرانسل و رایتل و شاتل فراهم شده است.

۱۲۰۰#*۷۸۹*

______________________________________

برو بالا